GELİŞ-KARŞILAMA

Geliş tarihi, geliş saati, ve uçak bilgilerinizin tüm detaylarını bize bildirmeniz gerekmektedir Tüm seyahat bilgilerinizi bize haber verdikten sonra akabinde temsilcilerimiz havaalanında sizi karşılayacaktır.Ülkenizden ayrılmadan  en az bir hafta öncesine uçuş detaylarınızın bilgilerini vermeyi unutmayın.Şu önemli detay unutulmamalıdır ki  Eğer havaalanına geldiğinizde temsilcilerimizin bilgisi olmadığı taktirde kendileri havaalanında bulunamayacak ve geri gönderilmeniz riski ortaya çıkacaktır.

Öğrencilere Kiev, Odessa veya Kharkiv Uluslararası Havaalanı'na gelmeyi tavsiye ederiz. Bu öğrenciler için uygundur.Kiev, Odessa ve Kharkiv’e sefer yapanlar, Ukraine International Airlines, AeroSweet, Aeroflot, KLM, Lufthansa, Air-France, AustrianAirlines ve Don-bas AirwaysHava Yolları Pegasus Atlas Globoldur Kiev, Odessa veya Kharkiv Uluslararası Havalimanına geldiğinizde gümrük ve göç kontrollerinden geçmeniz gerekecek.Success Future Education Group şirketi her öğrenci için transferi sağlar. Ukrayna'da eğitim yılı başlaması nedeniyle bileti önceden almanız tavsiye edilir. Kiev,Odessa veya Kharkov Havaalanları’na geliş hakkında bilgiden haberdar olduktan sonra bunu bize önceden bildirin ve biz havaalanında sizi karşılayacağız ve ikamet yerinize transfer edeceğiz. Ukrayna vizesini almış öğrenciler, temsilcimizin Kiev, Odessa veya Kharkiv havaalanında öğrencileri karşılayabilmesi için varış saatini bize bildirmek zorundadırlar.Lütfen, şirketimizin temsilcilerimize biletinizin taranmış bir suretini gönderin.

 Temsilcimiz havaalanına üniversite vekaletnamesi ile birlikte gelmezse öğrenciye Ukrayna’ya giriş izni verilmeyecek. Bu, Ukrayna Göç İdaresi resmi kural ve hükümlerine uygundur.Bu konuda gerekli hassasiyeti tüm öğrencilerimizden beklemekteyiz

Ukrayna’ya hoş geldiniz! Bu aşamada üniversiteye kayıt işleminin  tamamlanması gerekmektedir. Üniversiteye kayıt yaparken vize için başvuruda bulunduğunuz evrakların ve sizden talep edilen ek evrakların tümünün  orijinallerini vermeniz gerekmektedir.Sonra sağlık muayenesinden geçmeniz gerekecektir. Bir yıllık öğrenci ikamet izni, gerekli öğrenci kimliği ve yurt giriş kartı, eğitim materyalleri size verilecektir. İşte, Ukrayna'da ilk eğitim deneyimini almaya hazırsınız.