123

Biz Success Future Education Group ailesi olarak  yabancı öğrencilerin yüksek eğitim öğretim alanına yerleşmelerinde hizmet vermesi alanında en başarılı şirketi olduğumuzu belirtmekte ve bunu size  onurla sunmaktayız.1995 yılında kurulmuş şirketimiz, dünyanın çeşitli ülkelerinde önde gelen üniversiteleri ile verimli çalışmaktadır.Türkiye, Azerbaycan, Hindistan, Ukrayna, Rusya Federasyonu, Namibya, Birleşik Arap Emirlikleri, Nijerya gibi çeşitli ülkelerden gelen yaklaşık 15 bin öğrenci şirketimizin yardımıyla dünyanın çeşitli üniversitelerinde eğitim almaktadırlar.Success Future Education Group, hükümetler, vakıflar ve diğer şirketler ile işbirliğinde olmakta ve sonucunda iyi bir kariyer ve yüksek maaş lı  iş bulmayı hayal eden öğrenciler için en uygun koşulları sağlamaktadır.

Yurt dışında eğitim gibi önemli ve heyecan verici bir adımda hayatınızın dönüm noktasında şirketimiz sizlerin ilham almaları ve gelecekteki kariyer için mükemmel bir temeli kazanmaları için elinden geleni yapmaktadır. Tüm öğrencilerimize en iyi yaklaşım ve kaliteli hizmetlerinin sağlanması, misyonumuzdur.Bizim büyük ailemizin üyesi olarak  gördüğümüz her bir öğrencimize gerekli hassasiyette davranmaktayız  ve  bütün gerekli desteği sağlamaktayız.

Son 20 yılda yaptığımız işlerden dolayı gurur duymaktayız, farklı durumlarda ne yapacaklarını tam olarak bilen profesyoneller ekibini kurmayı ve bir aile olarak organizasyonlu şekilde çalışmayı başardık. Ve bunun sonucu olarak sayısı bi hayli fazla olmak üzere kendimize referanslar edindik. Öğrencilerimiz   eğitim süresi boyunca ortaya çıkabilecek sorunların çözümünde yardımımıza 7/24 başvurabilirler.

Ukrayna, Azerbaycan ve diğer ülkelerin üniversitelerine girmesi için gerekli belgelere ilişkin yardım ile ilgili olarak firmamız en güvenilirler arasındadır.Ukrayna ve Azerbaycan'ın önde gelen üniversiteleri ile sözleşmeler,sayısı büyük teşekkür mektupları güvenimizin teyidi ayrılmaz bir parçasıdır.

Eğitim, merakı besler. Yetenekleri geliştirir. Ufukları genişletir. Şahsın potansiyelini aşmasında yardımcıdır. Şirketimiz, birçok eğitim kurumları temsilcisi olup üniversiteye giriş ve eğitim derecesi kazanmasının mümkün olmasına çaba göstermektedir.

Ukrayna ve Azerbaycan üniversiteleri ile işbirliği seçimi rastgele bir seçim olmamakla birlikte en önemli nedenlerinden birisi bu ülkelerdeki eğitim ve öğretim  dünyanın en iyi eğitimleri arasındadır. Tıp, Bilgisayar mühendisliği, Doğa bilimleri, Hava ve uzay mühendisliği gibi disiplinleri öğrenmek için öğrenciler çeşitli ülkelerden buraya her yıl gelirler.

Sonuç olarak, Sizin başarınıza başarı katmak  iyi bir gelecek edinmek ve Avrupa’nın en misafirperver ve cömert ülkelerinden birine sizleri  davet etmek istiyoruz.