UKRAYNA DA RUSÇA - İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ

1Türk Kültür ve Success Future Eğitim Grubu Merkezi'nin desteğiyle Harkiv Teknik Üniversitesi (Ukrayna) ile işbirliği içinde Harkiv V.N. Karazin Milli Üniversitesi (Ukrayna) yoğun bir İngilizce ve Rusça dil eğitim kursu sunmaktadır.

Harkiv V.N. Karazin Milli Üniversitesi, Ukrayna'nın en eski ve en prestijli üniversitesidir.  QS World University sıralamasına göre dünyanın en iyi 500 üniversiteleri arasında  listelenmiştir.(http://www.topuniversities.com/universities/v-n-karazin-kharkiv-national-university),

Bunagore, TürkKültürMerkezibaşarıyla 2011 yılındanbuyanafaaliyetgösterirken, yanısıra 2000'denfazla öğrencidileğitimiiçinkayıtedilmiştir.

2Eğitim, Kharkiv Teknik Üniversitesi ve Harkiv V.N. Karazin Milli Üniversitesi nin  tesislerinde sağlanmaktadır.

Yabancı öğrencilerin tüm özelliklerini göz önüne alarak, kurslar iyi tecrübeli metodologlar tarafından yürütülür ve böylece, dil eğitimi kursları konuşma ve dinleme becerileri, sözcük dağarcığının geliştirilmesi, gramer, sesbilim, üslup ve her öğrenciye yoğun bir şekilde odaklanıldığı okuma derslerinden oluşmaktadır.

Çeşitli seviyelere ve yaş gruplarına yönelik sınıf tabanlı grup kursları, uluslararası öğrencilerle çalışırken deneyimli, nitelikli yerli öğretmenler tarafından eğitim sağlamaktadır. Öğrencilerin eğitiminin düzgün ve etkili olmasını sağlamak için, hem üniversitelerin fakülteleri hem de bölümleri ve uluslararası yönetmenlikler tarafından yazılan ders kitaplarını ve çalışma materyallerini kullanarak, geleneksel ve modern öğretim yöntemlerinin bir karışımı kullanılmaktadır.

 

3Dersler pratik faaliyetlere yönelik olduğu için, tüm öğrenciler kursu tamamladıktan sonra İngilizce ve Rusça özgürce iletişim kurabilecektir. Ayrıca, başarılı dil öğrenimi için gerekli olan tüm öğrenim materyaller ile sağlanmaktadırlar.

Mezun olduktan sonra, tüm öğrenciler Kharkiv Teknik Üniversitesi ve Harkiv V.N. Karazin Milli Üniversitesi ve Türk Kültür ve Success Future Eğitim Grubu 4Merkezi tarafından hazırlanan Rusça ve İngilizce dil kurslarını tamamlayan 4 uluslararası sertifika alacaklardır.

Başarı Gelecek Eğitim Grubu (Success Future Education Group) öğrencilerin Ukrayna'da eğitimini ve konaklamasını organize eder.

  Öğrenci vizeleri için davetiyeler düzenler, (gerektiği taktirde), konaklama bulmakta yardım eder, havalimanından alınması ve Kharkiv'deki konaklamaları sırasında ortaya çıkabilecek her türlü sorunların çözülmesine yardımcı olunur.

Hizmetlerimiz şunları içermektedir:

  •  En uygun dersler ile ilgili nitelikli danışmanlığın yapılması;
  • Havaalanında karşılanması / uğurlanması
  • Konaklama5

 • Teknik destek (gerekli olan tüm eğitim materyalleri ile )
 • Yoğun İngilizce-Rusça dil kursu (3 ay / 6 ay / 10 ay)
 • Her gün 6 saatlık Rusça ve İngilizce dersleri
 • Kurs tamamlandıktan sonra 4 uluslararası diploma (Kharkiv Teknik Üniversitesi ve Harkiv V.N. Karazin Milli Üniversitesi ve Türk Kültür ve Success Future Eğitim Grubu Merkezi)
 • Türkçe konuşan temsilcilerin 24/7 yardımı
 • Harkiv gezileri
 • Türk yemekleri (ekstra ücret karşılığında)6

Bulunma yeri:

Doğu Avrupa, Ukrayna, Harkiv

Tamamen Avrupa'da bulunan en büyük devletlerden biri olan Ukrayna, yaklaşık 48 milyon nüfusa ve toplam 603.700 km²'lik alanına sahiptir. Ukrayna'daki insanlar çok misafirperver ve güleryüzlüdür ve nüfusun yaklaşık% 90'ı serbestçe Rusça, Ukraynaca ve İngilizce konuşmaktadırlar.

Harkiv, Ukrayna'nın ilk başkenti ve 2. büyük şehridir. Doğu Ukrayna'nın kalbi olan bu şehir, Türkiye’den, Azerbaycan’dan, Afrika’dan ve Arap ülkelerinden, Avrupa'dan 300 000'den fazla öğrenciler burada eğitim almaktadırlar. Öğrenciler şehri olarak adlandırılan Kharkiv, öğrencilerin nüfusunun beşte bir kısmını oluşturmaktadır.

Ne zaman:

Her yeni grup her ayın 1. gününden başlar

Öğrencilere yönelik Fiyat Bilgisi:

Dil Eğitim süresi Ücret + Konaklama

İngilizce + Rusça

(günlük 6 saat )

30 gün 800 USD
90 gün 1 550 USD
180 gün 2 100 USD
300 gün 3 500 USD

Rusça

(günlük 3 saat )

30 gün 700 USD
90 gün 1 250 USD
180 gün 1 500 USD
300 gün 2300 USD

8

930 günlük Program:

Rus dili - 147 saat (75 sınıf saat +  sınıfın dışında 72 saat)

İngiliz dili - 147 saat (75 sınıf saat +  sınıfın dışında 72 saat)

90 günlük Program:

Rus dili - 441 saat (225 sınıf saat +  sınıfın dışında 216 saat)

İngiliz dili - 441 saat (225 sınıf saat +  sınıfın dışında 216 saat)

10180 günlük Program:

Rus dili - 882 saat (450 sınıf saat +  sınıfın dışında 432 saat)

İngiliz dili -882 saat (450 sınıf saat +  sınıfın dışında 432 saat)

300 günlük Program:

Rus dili - 1470 saat (750 sınıf saat +  sınıfın dışında 720 saat)

İngiliz dili -1470 saat (750 sınıf saat +  sınıfın dışında 720 saat)

Konaklama:

Öğrenciler, tüm dönem boyunca üniversitelerin yurtlarında kalmaktadırlar.

‘’Bir dil birinsan, ikidiliki insan’’ (Türk Atasözü)